Our

Portfolio

Z tej strony Michał i Iwona.

Bardzo nam miło, że do nas trafiliście. Spróbujemy opowiedzieć Wam w kilku słowach o nas. Jesteśmy parą, małżeństwem i najlepszymi przyjaciółmi. Mamy wiele pasji i zainteresowań. Kochamy sztukę, podróże, pyszne jedzenie, filmy, naszą córeczkę Gabi, koty, aromatyczną kawę, a przede wszystkim bycie razem.

Zawodowo Iwona to również świetna makijażystka, a Michał przez lata zajmował się sesjami modowymi i komercyjnymi. Razem stworzyliśmy wiele kreatywnych projektów.

W fotografii ślubnej dajemy Wam szczerą, emocjonalną i różnorodną opowieść z Waszego Dnia i o Was. Chcemy, by ulotne momenty zatrzymane na zdjęciach cieszyły i pozostały z Wami na długie lata. Tworzymy fotografie, które odznaczają się zarówno ładną kompozycją jak i kolorystyką. Bez względu na to, czy pracujemy podczas reportażu czy sesji, staramy się być blisko Was, a jednocześnie dyskretnie chwytać chwile.

Podróże oraz sesje zagraniczne inspirują nas i pobudzają naszą kreatywność . Szczególnie kiedy wspólnie z Wami odkrywamy nowe miejsca. I ciągle mamy apety